top of page

加拿大海外作家协会论坛 Group

Public·22 members
Greyson Nguyen
Greyson Nguyen

Tofaş Şahin Online: Ücretsiz ve Eğlenceli Bir Oyun DeneyimiTofaş Şahin oyunu açıldığında karşınıza arabanın ön konsolu geliyor. Burada hız göstergesi ve sağ tarafta ise vites kolu bulunuyor. Hız göstergesi üzerinde mavi, yeşil ve kırmızı alanlar bulunuyor. Hız ibresi tam yeşil alanın üzerinde iken vites koluna tıklayarak vitesi yükseltin. Konsolun sol tarafında ise nitro hız butonu bulunuyor. Bu butona tıklayarak arabanızın hızını bir anda arttırarak rakibinize fark atın.
tofaş oyunuEkranın üst tarafında bulunan gösterge de sizin ve rakibinizin parkurdaki yerini görebilirsiniz. Yarış sonrasında 1. geldiğinizde para kazanıyorsunuz. Bu parayla menü sayfasının sol alt köşesindeki araba resmine tıklayarak arabanıza yeni özellikler ekleyebilirsiniz. Arabanızı daha güçlendirerek karşınıza çıkan güçlü arabaları geçerek tofaş şahin oyunu oynayın.


Ekranın üst tarafında bulunan gösterge de sizin ve rakibinizin parkurdaki yerini görebilirsiniz. Yarış sonrasında 1. geldiğinizde para kazanıyorsunuz. Bu parayla menü sayfasının sol alt köşesindeki araba resmine tıklayarak arabanıza yeni özellikler ekleyebilirsiniz. Arabanızı daha güçlendirerek karşınıza çıkan güçlü arabaları geçerek tofaş şahin oyunu oynayın.


Karşılaşmaya iki takım da karşılıklı sayılarla başladı ve 5'inci dakika 6-6'lık skor eşitliğiyle geçildi. Trice'nin etkili oyunuyla kolay sayı üreten UCAM Murcia, ilk periyotu 22-14 önde bitirdi.


İkinci çeyreğe etkili başlayan TOFAŞ, özellikle Gray'in etkili oyunuyla maçın 14'üncü dakikasında farkı 3'e indirerek, skoru 23-26'ya getirdi. İki takımın da dengeli oyun sergilediği ikinci çeyrek, UCAM Murcia'nın 40-35'lik üstünlüğüyle sona erdi.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page